Poznaj tajemnice sukcesu Rossignol’a

Winterevent
2020-06-22

Francuska firma Rossignol to jeden z liderów sprzętu narciarskiego na świecie. Firma z logiem koguta, powstała już ponad 100 lat temu, nadając trendy i kierunek rozwoju narciarstwa. Jej założyciel Abel Rossignol w roku 1907 stworzył pierwsze narty, które zostały w całości wykonane z drewna.

Rozwój technologiczny i prestiż francuskiego giganta z Saint-Jean-de-Moirans z każdym kolejnym rokiem ewoluuje, dzięki czemu ta popularna firma cieszy się od wielu lat olbrzymim szacunkiem wśród fanów narciarstwa. Sprzedaż produktów firmy Rossignol to ponad 20% całego światowego rynku. Jako ciekawostkę, można uznać, że  w roku 1976, Rossignol jako pierwszy z producentów na świecie sprzedał ponad 1 milion par nart.


Najbardziej kojarzonym sportowcem związanym z marką Rossignol jest Alberto Tomba, który był pięciokrotnym medalistą olimpijskim, czterokrotnym  medalistą mistrzostw świata oraz zdobywcą Pucharu Świata w narciarstwie alepejskim. 

 

Rossignol to firma, która sprzedaje nie tylko narty, ale również cały asortyment narciarski. Jest kojarzona z producentem który oprócz sprzedaży butów narciarskich czy nart wyznacza  kierunek design’u w narciarskim świecie mody. Poza przykuwającym wzrok wyglądzie, produkty Rossignola, cieszą się też bardzo wysokimi parametrami, które chronią przed zimnem i wiatrem, a także zapewniają odporność na przemakanie.


W 2013 roku Macquairie odsprzedał grupę Rossignol razem z markami Lange i Dynastar spółce Altor Equity Partners i Boix-Vives.


Zachęcamy do odwiedzenia Polskiego sklepu Rossignol i zapoznania się z atrakcyjną ofertą w konkurencyjnych cenach. Poświęć kilka minut i rozejrzyj się przed wyjazdem na narty w Alpy -> www.rossignol-outlet.pl 

Telefon

INFOLINIA OGÓLNA 52 307 66 88

Telefon

NOWI KLIENCI 533 747 894
533 781 203

Telefon

REZERWACJE VAL DI SOLE 570 639 729