Dojazd / Tanie loty / Transfery / Transport

Dojazd / Tanie loty / Transfery / Transport Les Sybelles

Do Les Sybelles można dostać się na kilka sposobów. Jeżeli wybierzemy dojazd samochodem z centralnej Polski, to należy liczyć około 17 godzin trwania podróży. Wybór autokaru to około 24-27 godzin jazdy.


Jednym z najlepszych wyborów dojazdu jest skorzystanie z biura turystycznego Winterevent, które dowiezie bezpośrednio do miejsca zakwaterowania autokarem klasy de lux.


Firma w wybranych terminach organizuje wyjazdy w Alpy Francuskie w bardzo atrakcyjnych cenach. Wyjazdy odbywają się głównie w sobotę, a w cenie wyjazdu jest transport, skipass i zakwaterowanie.


Poniżej przedstawiamy wszystkie formy transportu do regionu narciarskiego Les Sybelles.

Autokar z Polski do Les Sybelles

Biuro podróży www.winterevent.pl proponuje wyjazdy z Polski do Francji w bardzo atrakcyjnych cenach i wygodnych warunkach.


Les Sybelles jest jednym z regionów do którego turyści bardzo często wybierają podróż autokarem. Wyjazdy odbywają się z głównych Polskich miast tj. Gdańsk, Warszawa, Łódź, Katowice.


Podczas podróży można podziwiać uroki malowniczych miejsc, które dostarczają tereny położone w paśmie górskim w Alpach Sabaudzkich.


Podczas podróży komfortowe autokary klasy premium zmienią podróż, w przyjemny czas relaksu i dostarczą niezapomnianych wspomnień. 

Samolot z Polski do Les Sybelles 

Najszybszą formą podróży do regionu Les Sybelles jest wybór samolotu. Ośrodki narciarskie Les Sybelles znajdują się w pobliżu kilku lotnisk:

Chambéry (74 km)

Grenoble (149 km)

Lyon Saint Exupéry (159 km)

Turyn (Włochy) (153 km)

Genewa (Szwajcaria) (161 km)


Regularne transfery autobusów z lotniska Chambéry do ośrodków narciarskich Les Sybelles kursują w każdą sobotę w sezonie zimowym. 

Auto z Polski do Les Sybelles 

Dojazd z autem z Polski do Les Sybelles zajmuje około 17 godzin. Udogodnieniem jest to, że ośrodki narciarskie w Les Sybelles znajdują się bardzo blisko autostrady A 43. Minusem jest to, że autostrady są dodatkowo płatne.


Na mapie obok przedstawiono proponowaną trasę dojazdu samochodem do regionu Les Sybelles 

Ski Bus

W Les Sybelles kursuje SKI BUS – SHUTTLES VILLAGE. Jest on darmową formą transportu dla zapalonych narciarzy.


Ski bus dowozi do wyciągów narciarskich od połowy grudnia do połowy kwietnia, od poniedziałku do piątku, w godzinach: 8:30 – 19:15.


Shuttles Village – Ski bus kursuje co 20-25 minut i jest dostępny dla wszystkich, którzy posiadają karnet narciarski.

Telefon

INFOLINIA OGÓLNA 52 307 66 88

Telefon

NOWI KLIENCI 533 747 894
533 781 203

Telefon

REZERWACJE VAL DI SOLE 570 639 729