Trasy / Wyciągi


Trasy / Wyciągi

Les Sybelles to czwarty co do wielkości teren narciarski we Francji, na którym jest 67 wyciągów narciarskich i 136 tras narciarskich dla wszystkich poziomów zaawansowania. Cały region leży na wysokości wahającej się między 1 100, a 2 620 m.n.p.m. i składa się z sześciu wiosek narciarskich tj. Saint Colomban Des Villards, który jest położony najniżej, czyli na 1 100 m.n.p.m., następnie Les Bottieres – 1 300 m.n.p.m. , Saint Jean d’Arves i Le Corbier – leżące na tej samej wysokości, czyli 1 550 m.n.p.m oraz Saint Sorlin d’Arves na poziomie 1600 m.n.p.m i La Toussuire – 1 750 m.n.p.m. 


Dzięki temu, że jest to bardzo duży teren narciarski – Les Sybelles cieszy się z roku na rok coraz większą popularnością. Jest to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, dla osób uczących się jazdy na nartach, ale i dla osób na wysokim poziomie zaawansowania, ponieważ są tu wszystkie rodzaje tras: zielone, niebieskie, czerwone i czarne o całkowitej długości 310 kilometrów. 


Oprócz perfekcyjnie przygotowanych tras możemy również liczyć na liczne atrakcje w formie rozrywki. Wiele terenów zostało specjalnie przystosowane dla osób, które oprócz jazdy na nartach i snowboardzie, chcą poczuć przypływ sportowej adrenaliny. Region Les Sybelles oferuje korzystanie ze snowparków, boardercrossu, Arva Parku, trzech tras freeride, trzech parków rozrywki dla najmłodszych, sześciu specjalnie przygotowanych terenów do nauki dla początkujących, dwa tory saneczkowe i osiem przedszkoli narciarskich.

Ilość stoków narciarskich (%)
Zielone
Niebieskie
Czerwone
Czarne

SnowPark

W Les Sybelles znajduje się Sy’x Park, z którego mogą korzystać wszyscy miłośnicy zabawy oraz rewolucji na bardzo dobrze przygotowanym podłożu śniegowym.


Jego położenie jest w samym sercu całego obszaru narciarskiego Les Sybelles, czyli w sektorze L’Ouillon na wysokości 2 100 – 2 300 m.n.p.m. Jest to teren przeznaczony dla do freestyle’owców, którzy oczekują świetnej sportowej rozrywki z nutką adrenaliny, ale również dla rodzin z dziećmi, gdzie nie brakuje atrakcji i terenów bardzo bezpiecznych do nauki skoków z małych wzniesień.


Snowpark Sy’x wyposażony jest w różnego rodzaju przeszkody, takie jak jumps, tables i slides, a w jego niedalekiej odległości można skorzystać i rywalizować na boardercrossie lub spróbować swoich sił na half-pipe.

Telefon

INFOLINIA OGÓLNA 52 307 66 88

Telefon

NOWI KLIENCI 533 747 894
533 781 203

Telefon

REZERWACJE VAL DI SOLE 570 639 729